Partneři projektu

Mezinárodní dětský pěvecký festival pro sólisty ve věku 6–15 let
(pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

Přijďte na koncert!reklama našeho partnera

Sanremo Junior CZ

Ročník 2020/2021 PŘIPRAVUJEME

Sólisté zde budou mít šanci v jednotlivých kolech zabojovat o účast v národním finále, které se uskuteční za doprovodu Bon Art Pops Orchestra v divadle Hybernia v roce 2021. Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen, již v minulosti na koncertech doprovázel takové hvězdy jako je Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Dan McCafferty (Nazareth), Jaroslav Svěcený, Michaela Gemrotová, Radim Schwab a mnoho dalších.

Z ČR postoupí do národního finále 10 sólistů, kteří si projdou intenzivní přípravou k finálovému galavečeru a prokážou umění nejen skvělého zpěvu, ale i spolupráci s orchestrem, dirigentem a umění vystupovat na velkém pódiu.

Z národního finále pak bude odbornou porotou vybrán jeden finalista z České republiky a jeden ze Slovenska.

Tito dva finalisté získají nadstavbový intenzivní kurz společnosti Bon Art Music, SE, kde projdou přípravou pro budoucí osobnosti umělecké scény. Ať už by to byl zpěvák nebo muzikálová hvězda. Zúčastní se zkoušek s živým orchestrem, nahrávání ve studiu, přípravy choreografie, lekce komunikace nejen s médii a následně prožijí týden v lázeňském městě Sanremo, kde se utkají s finalisty z ostatních zemí.

V celé soutěži je kladen důraz na profesionalitu.