Partneři projektu

Mezinárodní dětský pěvecký festival pro sólisty ve věku 6–15 let
(pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

Přijďte na koncert!reklama našeho partnera

Sanremo Junior CZ

Ročník 2020/2021

Sólisté zde budou mít šanci v jednotlivých kolech zabojovat o účast ve světovém finále v Italském Sanremu a zároveň o účast v prvním ročníku Bon Art Junior Fest – které se letos ponese v duchu vítězů všech ročníků Sanremo Junior CZ/SK a uskuteční se za doprovodu Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen a již v minulosti na koncertech doprovázel takové hvězdy jako je Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Dan McCafferty (Nazareth), Jaroslav Svěcený, Michaela Gemrotová, Radim Schwab a mnoho dalších.

Letošní ročník bude vzhledem k nastalé situaci s koronavirem v trochu odlišném provedení. V jednotlivých kolech bude přímo vybrán jeden finalista z ČR a jeden z SR, kteří splňují podmínky přihlášení a kteří budou vybíráni v odděleném výběru odbornou porotou. Ten pak následně bude mít zajištěné finále v Italském Sanremu a zároveň postupuje do prvního ročníku Bon Art Junior Festu, kde spolu s ostatními vítězi z minulých ročníků vystoupí 7.4. 2021 v pražském divadle Hybernia před odbornou porotou a vítěz získá odměnu 100 000 Kč.

Tito dva finalisté pak získají intenzivní kurz společnosti Bon Art Music, v němž projdou přípravou pro budoucí osobnosti umělecké scény a to přípravou choreografie s pohybovým poradcem, lekce komunikace nejen s médii, odbornou péčí stylisty, kadeřnice a maskérky, dále se zúčastní zkoušek s živým orchestrem. V celé soutěži je kladen důraz na profesionalitu.