Partneři projektu

Mezinárodní dětský pěvecký festival pro sólisty ve věku 6–15 let
(pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

reklama našeho partnerareklama našeho partnera

Ročník 2016

Česká republika se v roce 2016 zúčastnila poprvé mezinárodní dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior, která se koná v lázeňském městě Sanremo v Ligurii a reprezentovala ji velmi talentovaná 11letá Kristýna Petráková.

Během několika večerů se spolu se symfonickým orchestrem na pódiu představili mladí zpěváci z různých koutů světa jako je např. USA, Argentina, Jižní Afrika, Izrael, Paraguay, Francie, Malta a mnoho dalších.

První tři místa pak získala Malta, Itálie a Argentina. Zaslouženě. My však máme být na co hrdí. Kiki Petráková za svůj výkon, píseň islandské zpěvačky Björk „It‘s Oh So Quiet”, získala speciální ocenění komise.

Dvouměsíční tvrdá práce se vyplatila a Kristýnka skvěle reprezentovala jak Českou republiku, tak i náš team Bon Art Music. Kristýnka během 2 měsíců prošla přípravou na zpěv s orchestrem, práci s dirigentem, nahráváním ve studiu, přípravou choreografie a vystupováním na pódiu i mimo něj. Vše zvládla skvěle! Doufáme, že kandidáti pro rok 2017 budou stejně pracovití se stejně velkou touhou se učit novým věcem jako ona.